XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.11.2022 r.

Możliwość komentowania XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.11.2022 r. została wyłączona
  1. Dziś XXXIII niedziela zwykła w ciągu roku liturgicznego. Obchodzimy dziś Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Naszą modlitwą wspieramy chrześcijan na całym świecie cierpiących z powodu wiary. Puszka przeznaczona jest na pomoc chrześcijanom na Ukrainie.
  1. Różaniec w intencji zmarłych polecanych w wypominkach w niedziele listopada o godz. 9.00 przed Mszą św. oraz po Mszy św o godz. 12.30. Zapraszamy do modlitwy, aby wspierać tych, którzy wypłacają się Bożej sprawiedliwości w czyśćcu.
  1. W liturgii kościoła w tym tygodniu:
  • 17.11 (czwartek) – wsp. św. Elżbiety Węgierskiej
  • 18.11 (piątek) – wsp. bł. Karoliny Kózkówny, Dziewicy i Męczennicy
  • 16.11 (środa) – Uroczystość NMP Matki Miłosierdzia, Głównej Patronki naszej Archidiecezji
  1. 7 grudnia zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zużyty sprzęt można składać do godz. 14.00 na parkingu przy domu parafialnym.
  1. W tym tygodniu została opłaconą faktura za październikowy wywóz śmieci z naszego cmentarza grzebalnego w wysokości 9 tyś. W przyszłą niedziele taca będzie przeznaczona na opłacenie tej faktury.
  1. W najbliższą niedziele, 20 listopada przypada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Będzie to ostatnia niedziela roku kościelnego.
  2. W przyszłą niedziele na Mszy św. o godz. 9.30 poświęcenie książeczek do nabożeństwa dla uczniów klas III.
  1. Wszystkim jubilatom i solenizantom życzymy wrażliwości na Boże natchnienia, odwagi w dawaniu świadectwa wiary i opieki Matki Bożej na każdy dzień.