VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.02.2023

      Możliwość komentowania VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.02.2023 została wyłączona
  1. Dziś VI niedziela zwykła w ciągu roku kościelnego. Każda Msza św. jest uwielbieniem Boga i uświęceniem człowieka. Niech usłyszane słowo Boże i udział w świętych obrzędach będą pomocą w chrześcijańskim przeżywaniu naszej codzienności. 
  2. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na Fundusz Remontowo – Budowlany naszej Archidiecezji. 
  3. W liturgii kościoła w tym tygodniu: 
  • 14.02 (wtorek) – Święto św. Cyryla i Metodego Biskupa, Patronów Europy 
  1. Dzisiaj też zbiórka ofiar do puszek na pomoc poszkodowanym trzęsienia ziemi w Turcji.  
  2. W ubiegłym tygodniu Bóg powołał do siebie z naszej wspólnoty + Arkadiusza Zubowskiego z Krynicy. Niech nasza modlitwa wyprosi mu oglądanie Bożego oblicza na wieku. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…
  3. W piątki od Środy Popielcowej będzie codziennie adoracja Najświętszego Sakramentu do Mszy Św. wieczornej. Kościół będzie otwarty i będzie możliwość zajścia do świątyni na modlitwę. Adorację pragniemy ofiarować w intencji naszych rodzin, chorych, samotnych, w intencji naszej parafii, o pokój na świecie. 
  4. Wieczorne Msze św. od Środy Popielcowej będą odprawiane o godz. 18.00
  5. Sprzątanie kościoła zakończyli mieszkańcy ul. Spółdzielczej, którym serdecznie dziękujemy. Za 2 tyg. rozpoczną mieszkańcy ul. 11 listopada. 
  6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia, obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w miłości do Boga i ludzi.