ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO – 06.08.2023

Możliwość komentowania ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO – 06.08.2023 została wyłączona
  1. Przeżywamy dziś Święto Przemienienia Pańskiego. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na uczelnie katolickie.
  2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu: 08.08 (wt.) – wspomnienie św. Dominika, prezbitera, 09.08. (śr.) – święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy, 10.08 (czw.) – święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika, 11.08 (pt.) – wspomnienie św. Klary, dziewicy
  3. Tradycyjnie sierpień jest miesiącem trzeźwości, dlatego zachęcamy do podejmowania dobrowolnej abstynencji od napojów alkoholowych.
  4. W przyszłą niedzielę – 13 sierpnia – zapraszamy na różaniec fatimski na godz. 20.15.
  5. Msza św. w Wyszowatych z racji patrona św. Maksymiliana M. Kolbego odbędzie się w poniedziałek, 14 sierpnia o godz. 10.00.
  6. Dziękujemy mieszkańcom Zubola za posprzątanie kościoła i prosimy również za tydzień mieszkańców Zubola.
  7. Niech Bóg błogosławi na rozpoczęty tydzień.