XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.07.2023

Możliwość komentowania XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.07.2023 została wyłączona
  1. Dziś XIII niedziela zwykła w roku liturgicznym. W sposób szczególny prosimy Boga, aby nie ogarnęły nas ciemności błędu oraz abyśmy żyli w blasku Bożej prawdy.
  2. Taca dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby naszej Archidiecezji, a ofiary do puszek przy wyjściu z kościoła na rzecz pogorzelców z Wilamówki.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek mięsiąca. Msza św. w kaplicy w Starych Bajkach w I piątek o godz. 19.30.
  4. W liturgii kościoła w tym tygodniu: 03.07 – Święto Św. Tomasza Apostoła, 08.07 – wspomnienie św. Jana z Dukli, Prezbitera.
  5. Sprzątanie kościoła – Trzcianne ul. Szkolna – dziękujemy im za pracę, za tydzień ul. Ogrodowa.
  6. W lipcu –  w dni powszednie nie będzie Mszy św. wieczornej, z wyjątkiem tego tygodnia.
  7. W przyszłą niedzielę dni Trzciannego: o godz. 12.30 Msza św. w intencji Gminy i jej mieszkańców, o godz. 14.00 spotkanie na placu przed Szkołą Podstawową.