XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.11.2023

Możliwość komentowania XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.11.2023 została wyłączona

1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

• 09.11. (czw.) – święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
  • 10.11. (pt.)  – wsp. św. Leona Wielkiego Papieża i Doktora Kościoła
  • 11.11. (so.) – wsp. św. Marcina z Tours, Biskupa

2.  W sobotę, 11 listopada o godz. 9.30 Msza św. w intencji Ojczyzny z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

3. Wójt gminy Trzcianne zaprasza na obchody Narodowego Święta Niepodległości, które odbędą się 10 listopada o godz. 10.00 – Msza św. w kościele, następnie uroczystości przy pomniku Marszałka Piłsudskiego, a po nich część artystyczna w Szkole Podstawowej w Trzciannem.

4. Przyszła niedziela jest Niedzielą Solidarności z Kościołem prześladowanym. Ofiary do puszek będą zbierane na pomoc chrześcijanom w krajach prześladowanych.

5. Wypominki w naszym kościele są odprawiane w niedziele listopada po Mszach św. o godz. 9.30 i 12.30.

6. Sprzątanie kościoła rozpoczęli mieszkańcy Chojnowa.