XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.11.2023

Możliwość komentowania XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.11.2023 została wyłączona

1. Dzisiejsza, druga niedziela listopada jest w Kościele Niedzielą Solidarności z chrześcijanami, którzy cierpią prześladowanie z powodu swojej wiary. Ofiary do puszek są przeznaczone na pomoc chrześcijanom na Bliskim Wschodzie.

2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

• 13.11. (pon.) – wsp. św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, Pierwszych Męczenników Polskich
  • 16.11. (czw.)  – Uroczystość NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia, Głównej Patronki Archidiecezji Białostockiej
  • 17.11. (pt.) – wsp. św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy
  • 18.11. (so.) – wsp. bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

3. Wypominki w naszym kościele są odprawiane w niedziele listopada po Mszach św. o godz. 9.30 i 12.30.

4. Sprzątanie kościoła prowadzą mieszkańcy Chojnowa, dziękujemy za wczorajszą pracę w naszej świątyni i prosimy za tydzień.

5. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na opłacenie faktury za wywiezienie śmieci z cmentarza.