II NIEDZIELA WIELKANOCNA – ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 07.04.2024

Możliwość komentowania II NIEDZIELA WIELKANOCNA – ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 07.04.2024 została wyłączona

1. II Niedziela Wielkanocy obchodzona jest w Kościele jako Święto Bożego Miłosierdzia. Dziś przypada patronalne święto Caritas oraz rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Puszki przy wyjściu z kościoła są przeznaczone na Caritas naszej Archidiecezji.

2. W poniedziałek, 08 kwietnia będziemy obchodzili przełożoną w tym roku z 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.30 i 18.00.

3. W następną niedzielę – Niedziela Biblijna, która rozpoczyna Tydzień Biblijny.

4. Za tydzień o godz. 9.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania.

5. Sprzątanie kościoła kontynuują mieszkańcy Maś, dziękujemy za wczorajszą pracę i prosimy za tydzień następną (ostatnią) kolejkę z Maś.