XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.06.2024

Możliwość komentowania XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.06.2024 została wyłączona

1. Przeżywamy dziś 13 niedzielę zwykłą w roku liturgicznym. W rozpoczętym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Msza św. w Starych Bajkach w I piątek miesiąca o godz. 19.30.

2. Przyszła niedziela jest I niedzielą miesiąca. Procesja eucharystyczna odbędzie się po Mszy św. o godz. 9.30. Procesja eucharystyczna w Starych Bajkach po Mszy św. o 11.00.

3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu: 03.07 (śr.) – Wspomninie Św. Tomasza Apostoła

4. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na potrzeby naszej Archidiecezji.

5. Msze św. w lipcu i w sierpniu będą odprawiane w dni powszednie tyko z rana o godz. 7.00.

6. Zakończyliśmy Czterdziestogodzinne Nabożeństwo i Odpust w naszej parafii. Dziękujemy za liczne uczestnictwo w Mszach św., za piękną odpustową procesję. Niech Chrystus obecny pod postaciami chleba i wina umacnia naszą wiarę.

7. Sprzątanie kościoła prowadzą mieszkańcy Niewiarowa.