XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.06.2019 r.

Możliwość komentowania XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.06.2019 r. została wyłączona
  1. W tym tygodniu w  w I-szy Pt i I-szą sb msze św.będą odprawione  o   godz.7.00 i 17.00, w Piątek w Starych Bajkach o godz. 19.00
  2. Od dziś  do końca września nie będzie wieczornych mszy św.z wyjątkiem I-szych Pt i wszystkich sobót. zapraszamy na msze poranne  w środy z nabożeństwem do M.B. Nieustającej Pomocy, w piątki z  Koronką do Bożego Miłosierdzia.
  3. Bóg zapłać  parafianom z Zubola   za posprzątanie w kościele, na  sobotę   prosimy kolejną grupę.
  4. Dziś w naszej Parafii Siostry Zmartwychwstanki z Mocarzewa z grupą dzieci niepełnosprawnych proszą o wsparcie finansowe. Siostry w Mocarzewie prowadzą ośrodek i szkołę dla tych dzieci. Obecnie podjęły się ogromnego wyzwania budowy domu dla dorosłych niepełnosprawnych – DOMU MOCARZY. Dziękujemy za wszelką modlitwę i ofiary.
  5. Nabożeństwa z pogrzebu:

+Anna  Świerzbińska,             Wyszowate,  wt, pt

+Irena Chmielewska,              Niewiarowo,  pn

+Józef Wejda                           Trzcianne      pn, wt,

+Jerzy Lipiński,                       Bajki Zal,      śr.

+ Marianna Wojno,                  ST. Bajki,     czw, Sb

+Łucja Milewska,                     Pisanki,         śr

+Danuta Mroczko,                    Milewo,        czw.

+Józef Kwieciński,                   Wyszowate,  pt