Startuje serwis parafiatrzcianne.pl

      Możliwość komentowania Startuje serwis parafiatrzcianne.pl została wyłączona

Szcześć Boże bracia i siostry w Chrystusie! Dziś startuje nasz nowy internetowy serwis parafialny: parafiatrzcianne.pl. W dobie komunikacji elektronicznej i szansy jaką daje wirtualna sieć postanowiliśmy dynamicznie wkroczyć na ścieżkę postępu i umożliwić wszystkim zainteresowanym uczestnictwo w życiu duchowym naszej wspólnoty.W celu dogodniejszego poruszania się po serwisie, poniżej przytoczę (jako administrator) kilka skrótowych informacji na temat działów/kategorii go tworzących: Strona główna – prezentuje pięć najnowszych artykułów nt. wydarzeń, umożliwia dostęp do komentarzy Ewangelii niedzielnej, prezentuje informacje na temat dnia – godziny nabożeństw, informacje na temat wspomnień świętych i błogosławionych.Historia – odnosi się do elementów związanych z historią wspólnoty, dawnej zabudowy sakralnej, patronów parafii, ważnych wydarzeń z przeszłości.Kościół – odnosi się do informacji ogólnych na temat parafii (statystyka), szczegółów inwestycji, remontów i wszystkiego co związane jest z obecną zabudową sakralną. Wspólnota – odnosi się do wszystkich grup pracujących na rzecz całej wspólnoty parafialnej.Kancelaria – odnosi się do wszelkich spraw urzędowych – ogloszeń parafialnych, formalności dotyczące sakramentów itd.
Wydarzenia – prezentuje listę artykułów związanych kalendarzem liturgicznym jak również wszelkich innych ciekawostek z życia wspólnoty. Artykuły związane z cyklicznymi wydarzeniami kalendarza liturgicznego zestawiono w menu kategorii (po lewej), aby ułatwić bezpośredni do nich dostępZachęcam również do czynnego udziału we współtworzeniu i upiększaniu naszego serwisu. Wszelkie opinie, uwagi uznaje za cenne i proszę o ewentualne kierownianie ich pod adres e-mail: administrator@parafiatrzcianne.pl. Jeśli ktoś posiada jakieś cenne informację, materiały, bądź chciałby również wspomóc serwis redakcyjnie gorąco zapraszam!Serwis będzie w trakcie ciągłej budowy i rozwoju, dlatego niektóre informacje nie są w tej chwili dostępne. Wraz z wydłużaniem się czasu jego życia zostaną uzupełnione. Proszę o cierpliwość.Materiały graficzne, zdjęcia itd. będą zawsze zawierać informacje na temat ich autora jak również same treści prezentowane przez serwis, także nikt nie zostanie zapomniany!Kapłani, pracownicy wraz z administratorem serwisu składają serdeczne Bóg zapłać za każdy przejaw zainteresowania naszym wspólnym oknem na świat.