„Szlachetna Paczka” – zostań darczyńcą

      Możliwość komentowania „Szlachetna Paczka” – zostań darczyńcą została wyłączona

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkim krokiem. Czuć już zdecydowanie oddech Adwentu. Jest to okazja to zrobienia czegoś dobrego. Poczynając od 2001, co roku, pod koniec listopada organizowana jest akcja charytatywna „Szlachetna Paczka”. Polega ona na niesieniu realnej pomocy rodzinom dotkniętym trudną sytuacją życiową w formie świątecznej paczki. Wszystko co należy zrobić to wykonać 4 kroki:odwiedź stronę www.szlachetnapaczka.pl w okresie od 19 listopada do 10 grudnia i wybierz rodzinę, której chcesz podarować paczkęwolontariusz opiekujący się rodziną przekaże Ci listę potrzebnych artykułów, sprzętów etc. wielkie zakupy!!!, pakowanie, przyozdabianie paczki dostarczenie do odpowiedniego punktuhurrra – paczką dostarczona – a nam zwrotne podziękowania oraz fakt, że zrobiliśmy krok w kierunku bycia lepszym człowiekiem Wszystkie szczegóły są dostępne pod adresem: www.szlachetnapaczka.pl. Akcję wspierają: papież – Benedykt XVI, para prezydencka – Bronisław i Anna Komorowscy , Jerzy Dudek , Grzegorz Turnau , Małgorzata Ostrowska i inni.Na terenie naszego powiatu działa grupa wolontariuszy:moniecka grupa wolontariuszy z dzielną liderką Brygidą na czele.Podarujmy innym odrobinę ciepła. Zróbmy to innym i sobie. Niech poczują, że Bóg o nich nie zapomniał w tak wyjątkowym okresie.P.S. darczyńcą nie musi być pojedyncza osoba, można się zbierać w grupy, robić zrzutki etc.