III NIEDZIELA ADWENTU – 16.12.2018

      Możliwość komentowania III NIEDZIELA ADWENTU – 16.12.2018 została wyłączona
  1. Dziś rozpoczęliśmy rekolekcje adwentowe, które będą trwały do wtorku. Porządek mszy św. w poniedziałek i wtorek o godz. 7.00,9.30, 12.30 i 17.00 w Bajkach tylko w poniedziałek  o godz. 11.00. Zaplanujmy je już teraz i wybierzmy sobie dogodny  czas szczególnego spotkania z Bogiem w Słowie Bożym, w spowiedzi i w komunii św.
  2. Dzieci i młodzież zapraszamy  na mszę rekolekcyjną o godz. 12.30. Dyrekcji szkoły dziękujemy za życzliwość.Św. Franciszek , patron szkoły napisał. ”wszystko, co ludzie na tym świecie posiadają lub zdobywają, prędzej czy   póżniej  zostawią lub stracą. Ale  zapłatę za miłość i czas poświęcony Bogu, który dali,  zabiorą ze sobą”
  3. Dziś o godz. 15.00 zapraszamy chętnych na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z Koronką przed wystawionym Najświętszym Sakramentem
  4. We wtorek po mszy św. o godz.12.30 odbędzie się spotkanie  Rady parafialnej.
  5. Bóg zapłać parafianom z Mroczek za posprzątanie kościoła. Na sobotę prosimy kolejną grupę.
  6. Dzisiaj Harcerze z naszej parafii organizują przed kościołem, kiermasz własnoręcznie robionych ozdób świątecznych, a za tydzień (23.12) będzie można zakupić u nich żywy stroik na wigilijny stół. Dochód z tego będzie przeznaczony na działalność drużyny i gromady zuchowej w Trzciannem. Dziękujemy za życzliwość i wsparcie.
  7. Msze św. z pogrzebu:

 +Tadeusz Wasilewski,        Trzcianne,   śr, czw

+Jadwiga Rafałowska,         Mroczki,     pt,sb

+Mateusz i Stanisław Lasota,Trzcianne,czw, pt

+Marianna Pezowicz,          Zucielec,     pn godz.9.30, wt,śr

+Irena Konecko,                  Zubole,       sb