XXIX Niedziela Zwykła – 18.10.2020r.

      Możliwość komentowania XXIX Niedziela Zwykła – 18.10.2020r. została wyłączona
  1. W czwartek, w dniu wspomn. św. Jana Pawła II w naszym kościele będą odprawione msze św. o godz. 7.00, 9.30 i 17.00. Zapraszamy tych, którzy przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II. pragną modlić się o ustanie pandemii, za chorych,  personel medyczny, o pokój  na świecie, o opiekę Bożą i zdrowie każdemu z nas.
  2. Przypominki  przyjmujemy   po każdej mszy św.w dni powszednie w zakrystii, w niedziele przy bocznym  wyjściu kościoła i w kancelarii. Zachęcamy do pisania swoich zmarłych na kartce w domu.św. Ambroży napisał”o tych, których kochaliśmy za życia ,  nie zapominajmy po śmierci”

     

     Z powodu pandemii zachęcamy wiernych do indywidualnego nawiedzania cmentarzy, rozkładając odwiedziny grobów swoich bliskich na całą Oktawę uroczystości tj od 1 do 8 listopada. 

  3. Parafianom z Trzciannego dziękujemy za posprzątanie w kościele , na sobotę prosimy kolejną grupę.
  4. Nabożeństwa z pogrzebu:

+ Artur Cieciorko,    Zubole,             czw,pt

+ Filomena Milewska, B-stok,           pn,wt

+ Marianna Rafałko,        Mejły,        śr, sb

+ Henryk Olkowski, Zucielec,           sb

+ Regina Bartnikiewicz,    B-stok,    czw

+ Eugeniusz Rafałko, Niewiarowo,    pn,wt

+ Władysława Apoń, N-wo                śr

+ Czesław Osiecki, ST, Bajki,           sb

Cmentarze,to są miejsca zadumy i szczególnej obecności naszych bliskich zmarłych .

Jeszcze raz zwracamy się z serdeczną prośbą o segregację odpadów na naszym cmentarzu . Wszelkie rośliny, trawy, czy żywe kwiaty bez ozdób możemy wkładać do worków i składać obok pojemnika. Nie wyrzucajmy do pojemnika worków zapełnionych trawą, mchem lub liśćmi. Są to odpady rozkładalne, które zawyżają koszty wywozu śmieci, które w tym roku mocno zdrożały. Dziękujemy za zrozumienie.