XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 09.10.2022 r.

Możliwość komentowania XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 09.10.2022 r. została wyłączona
  1. Dziś XXVIII niedziela zwykła w roku liturgicznym. Niech udział w Eucharystii będzie dla nas pomocą w wypełnianiu naszych codziennych zadań.
  1. W piątek – 14 października będziemy obchodzili Dzień Edukacji Narodowej. Wyraźmy naszą wdzięczność wobec nauczycieli, wychowawców i katechetów. W czasie Mszy św. o godz.17.00 oraz nabożeństwa różańcowego będziemy modlić się za wszystkich pracownikow oświaty.
  1. W najbliższą niedzielę, 16 października, Dzień Papieski. Ofiary do puszek przeznaczone będą na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia, na pomoc dzieciom i młodzieży z ubogich rodzin.
  1. W liturgii kościoła w tym tygodniu:
  • 15.10 (sobota) – wspomnienie św. Teresy Jezusa, Dziewicy i doktora kościoła
  • 13.10 (czwartek) – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, Prezbitera
  1. Sprzątanie kościoła – NOWA WIEŚ. Dziękujemy za wczorajsza prace w naszej świątyni.
  1. Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy do świątyni na nabożeństwa różańcowe.
  1. W przyszłą niedziele, po różańcu na plebanii spotkanie Rady Parafialnej.
  1. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzymy wzrastania