XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.10.2022 r.

Możliwość komentowania XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.10.2022 r. została wyłączona
  1. Dziś przypada XXIX niedziela zwykła w roku kościelnym. Niech na drodze ku Bogu wspomagaja nas doświadczenia bliskości Boga w Eucharystii.
  1. Dziś kolejny Dzień Papieski. Modlitwą i ofiarami do puszek wspieramy Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Dziękujemy za każdy gest życzliwości i wsparcia tej inicjatywy.
  1. Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, po Mszy św. wieczornej, a w niedziele po Mszy św. o godzinie 12.30
  1. W liturgii Kościoła – w tym tygodniu:
  • 17.10 (poniedziałek) – wsp. św. Ignacego Antiochenskiego, Męczennika
  • 18.10 (wtorek) – święto św. Łukasza, Ewangelisty, Patrona Służby Zdrowia  (o godzinie 9.00 Msza św. W intencji wsi Wojszki, ich patrona)
  • 20.10 (czwartek) – wsp. św. Jana Kantego, Prezbitera
  • 22.10 (sobota) – wsp. św. Jana Pawła II, Papieża
  1. Sprzątanie kościoła – NOWA WIEŚ. Podziękowania ekipie, która w sobotę sprzątała kościół.
  1. Najbliższą niedziela, 23 października będzie niedzielą Misyjną. Taca z tej niedzieli przeznaczona na misje.
  1. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzymy wytrwałości w modlitwie oraz ufnego kierowania się Bożym słowem na wszystkich drogach codzienności.