XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.10.2022 r.

Możliwość komentowania XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.10.2022 r. została wyłączona
  1. Dziś XXX niedziela zwykła w roku kościelnym. Obchodzona jest jako Niedziela Misyjna, która rozpoczyna tydzień misyjny. Naszą modlitwą wspieramy dziś wszystkich misjonarzy duchownych i świeckich, wypraszają im pomoc w trudzie głoszenia Ewangelii. Dzisiejsza taca przeznaczona na Misje.
  1. W liturgii kościoła w tym tygodniu:
  • 28.10 (piątek) – Święto św. Apostoła Judy Tadeusza
  1. Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy do świątyni na nabożeństwa różańcowe.
  1. Przyjmujemy na wypominki (modlitwy za naszych zmarłych)
  1. 1 listopada po Mszy św. O godz. 12.30 procesja żałobna na nasz cmentarz grzebalny.
  1. Porządkując groby naszych bliskich, pamiętajmy:
  • skoszoną trawę składamy przy murze cmentarnym
  • do koszy pozostałe śmieci – znicze, wkłady itp.
  1. Podziękowanie kierujemy ku Panu Januszowi z Zubola za demontaż komina przy plebanii i uszczelnienie witraża w kościele.
  1. Dziękujemy rodzinie z Wyszowatych, która złożyła ofiarę – 1000 zł, na remonty parafialne – BÓG ZAPŁAĆ!
  1. Za tydzień na Mszę św. o 9.30 zapraszamy dzieci z klas III szkoły podstawawej. Dzieci przynoszą ze sobą  różańce do poświęcenia.

10. Wszystkim jubilatom i solenizantom życzymy obfitości Bożych darów oraz szczególnej opieki Matki Zbawiciela