II NIEDZIELA ADWENTU – 04.12.2022 r.

      Możliwość komentowania II NIEDZIELA ADWENTU – 04.12.2022 r. została wyłączona
  1. Dziś II niedziela Adwentu. Dzisiejsza niedziela jest kolejnym Dniem Modlitwy i Pomocy Kościołowi na Wschodzie. Do puszek przed kościołem składamy ofiary na pomoc Kościołowi na Wschodzie, a taca dzisiejsza na potrzeby naszej Archidiecezji. 
  1. Z Maryją podążamy Adwentową drogą, przygotowując się na przyjście niezwykłego daru – Narodzenia Bożego Syna, który na nowo otwiera nam bramy nieba. Pamietajmy o roratniej Mszy św. którą sprawujemy we środy i soboty o godz. 17.00, a w niedziele o godz. 7.00. Zapraszamy! Na Roraty przynosimy ze sobą świece bądź lampiony. 
  2. W liturgii kościoła w tym tygodniu: 
  • 7.12 (środa) – wsp. św. Ambrożego, Biskupa i Doktora Kościoła 
  • 8.12 (czwartek) – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. w naszym kościele o godz.: 7.00; 9.30; 12.30; 17.00
  1. W przyszłą niedziele 11 grudnia rozpoczną się Parafialne Rekolekcje Adwentowe , które trwać będą 12 i 13 grudnia (poniedziałek i wtorek). Msze św. będą w niedziele wg porządku niedzielnego, a w poniedziałek i wtorek o godzinie 7.00; 9.30; 12.30; 17.00. Skorzystajmy z rekolekcji, przystąpmy do sakramentu pokuty – przygotujmy się do Bożego Narodzenia. 
  1. Dziękujemy za ofiary składane na nasze parafialne remonty. Bóg zapłać! 
  1. Dziękujemy mieszkańcom ul. Nowej z Trzciannego za sprzątanie naszego kościoła. Bóg zapłać!
  1. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia, błogosławieństwa i łaski od Boga, który nadchodzi aby nas zbawić. Szczęść Boże. 
  1. W przyszłą niedziele błogosławieństwo matek oczekujących potomstwa 

Zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego, która została ogłoszona na 7 grudnia, została dowolna! 

Spotkanie kandydatów do bierzmowania za tydzień (11.12.2022) o godz. 9.30