WIELKANOC – 09.04.2023

      Możliwość komentowania WIELKANOC – 09.04.2023 została wyłączona
  1. Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego obchodzi się przez oktawę, czyli 8 dni. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  2. Najbliższa niedziela będzie drugą niedzielą wielkanocną czyli Niedzielą Miłosierdzia Bożego, rozpocznie ona Tydzień Miłosierdzia. Ofiary do puszek przy wyjściu z kościoła bedą zbierane na Caritas Archidiecezjalną.
  3. W przyszłą niedzielę na godz. 9.30 zapraszamy kandydatów do bierzmowania ze świecami chrzcielnymi bądź innymi. Po Mszy św. o godz. 12.30 odbędzie się spotkanie rodziców i dzieci klas III SP przed I komunią św.
  4. Niech wielkanocna radość płynąca za Zmartwychwstania Pana będzie udziałem nas wszystkich. Niech zwycięzca piekła śmierci i szatana umacnia wiarę, nadzieję i miłość w naszych rodzinach i społecznościach, wspomaga na drogach codzienności oraz oświeca blaskim swojej prawdy. Niech Chrystus Zmartwychwstały nam wszystkim błogosławi!