Możliwość komentowania XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA – 26.11.2023 została wyłączona

1. Dziś ostatnia niedziela roku liturgicznego, którą obchodzimy jako Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

• 30.11. (czw.) – Święto Św. Andrzeja Apostoła

3. Wypominki w naszym kościele są odprawiane w niedziele listopada po Mszach św. o godz. 9.30 i 12.30.

4. W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Msza św. w Starych Bajkach w I piątek o godz. 16.00.

5. W następną niedzielę, 3 grudnia rozpoczyna się Adwent; czas radosnego i pobożnego oczekiwania na spotkanie z Panem. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszej Archidiecezji.

6. Roraty w naszym kościele w niedziele o godz. 7.00, a w środy i soboty o godz. 18.00.

7. Sprzątanie kościoła prowadzą mieszkańcy Chojnowa, dziękujemy za wczorajszą pracę w naszej świątyni i prosimy za tydzień.