IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 10.03.2024

      Możliwość komentowania IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 10.03.2024 została wyłączona

1. Dzisiejsza, czwarta niedziela Wielkiego Postu jest określana jako niedziela radości, bo zbliża się nasze odkupienie. Rozpoczęliśmy Parafialne Rekolekcje Wielkopostne, które głosi ks. Romuald Szubzda. Dziś porządek nabożeństw niedzielny. W poniedziałek i wtorek Msze św. o godz. 7.00, 9.30, 12.00 i 18.00. We wtorek Msza św. z udziałem dzieci z naszej parafii o godz. 9.30. W czasie rekolekcji skorzystajmy z sakramentu pokuty. Kapłani z sąsiednich parafii będą spowiadać w poniedziałek i wtorek.

2. 13 marca, we środę przypada 11 rocznica wyboru pp. Franciszka na Stolicę Piotrową. W modlitwie pamiętajmy o Ojcu Św.

3. W naszym kościele Drogę Krzyżową odprawiamy w piątek o godz. 17.30. W ten piątek szczególne zaproszenie kierujemy ku mieszkańcom Niewiarowa i Szorc. Gorzkie Żale odprawimy we środy po wieczornej Mszy św., a w niedziele po Mszy św. o godz. 12.30.

4. W Niedzielę Palmową (24 marca) Droga Krzyżowa ulicami naszej miejscowości odbędzie się po Mszy św. o godz. 12.30.

5. Dziękujemy Kołom Żywego Różańca za przekazywane ofiary na kwiaty do dekoracji Ciemnicy i Grobu Pańskiego.

6. Dziękujemy mieszkańcom Mejł za sprzątniecie naszego kościoła i prosimy następną kolejkę za tydzień.

7. Na stoliku pod chórem leży marcowy numer diecezjalnego czasopisma ,,Drogi Miłosierdzia”.